Webhosting

Ať už chcete vytvořit svůj osobní blog nebo si zřídit e-shop, je potřeba správně vybrat doménu a profesionální webhosting. Pomůžeme vám vybrat ten správný hosting na míru pro váš web. Efektivně zpracujeme vaše požadavky pro správu serveru 24 hodin 7 dní v týdnu tak, aby nebyla ohrožena vaše data a server byl vždy aktuální.

Webhosting

Zřízení domény

V moderním světě internetu, kdy většina lidí vyhledává informace pomocí internetových vyhledávačů. Se vyplatí vytvořit doménu, která evokuje název vaší činnosti či firmy. Doména by měla být dobře zapamatovatelná a mít ideální počet znaků. Podle typu podnikání můžeme vybrat buď národní (.cz ) doménu nebo nadnárodní (.com).

Webhosting

Nejdůležitějším faktorem pro webhosting, je velikost webového prostoru podle GB dat. Velikost prostoru se bude lišit podle toho, jaký projekt máte v plánu realizovat. Pro jednoduchou správu souborů na straně serveru, by měl webhosting nabízet službu FTP nebo SFTP. Podpora hezkých URL a HTTPS, jsou dalšími parametry vhodnými pro vaše webové stránky.

Správa databáze

Pro pokročilejší uživatele budou také důležité parametry pro nastavení MYSQL databáze a PHP. Neomezený počet databází o celkovém prostoru pro databáze 1GB dat, by měl být v dnešní době již standardem. Výchozí znaková sada UTF-8 a vzdálená správa přes rozhraní phpMyAdmin je již také běžnou záležitostí. Při výběru verze PHP je třeba dbát na to, aby verze nebyla zastaralá a byla vhodně aktualizovaná.

Emaily na doméně

Pokud potřebujete zřídit emaily pro firemní účely, je ideálním řešením nastavení v rámci webhostingu s koncovkou vaší příslušné domény. Emaily je možné nastavit do Microsoft Outlook, nebo je spravovat přímo přes emailového klienta. Kterého většina moderních webhostingových společností nabízí.

Zákaznická podpora 24/7

Všechny weby máme napojené do našeho bezpečnostního centra. Jakmile se něco stane, víme o problému první a okamžitě jsme schopni řešit jakékoliv výpadky, napadnutí či jinou hrozbu. Měsíční reporty o stavu vašich aplikací jsou samozřejmostí.

Bezpečnost a aktualizace

Aktualizace nechte na mě! Budu vám pravidelně kontrolovat verze vašich pluginů, jádra webu, programovacího jazyka a veškerá externí napojení. Kontroluji také rychlost načítání, návštěvnost a mnoho dalších externích služeb.

Jaké služby zajišťujeme

K
L

Domény

Zajištění správného chodu domény a směrování DNS

K
L

Webhosting

Webhosting pro aplikace v PHP, HTML, CSS, Javascript a další

K
L

Databáze

Primárně se zaměřujeme na databáze jako MySQL, MariaDB, MS SQL server

K
L

Provoz na VPS

Weby provozujeme na VPS serverech, abychom mohli poskytnout podporu 24/7