Tvorba WordPress webů

Tvoříme kvalitní WordPress řešení šitá na míru vašim očekáváním. Nasloucháme vašim obchodním požadavkům a pečlivě vytváříme optimální webdesign. Využijte našich služeb a posuňte vaše webové stránky o krok dál. WordPress je efektivní řešení, které šetří váš čas i peníze.

Tvorba wordpress webů

WordPress vaše optimální řešení, které ušetří čas i peníze.

CMS WordPress

CMS WordPress je optimální řešení pro firmy a podnikatele, kteří si chtějí webové stránky spravovat sami. Nebo mít optimální náklady na vývoj od agentury. WordPress je celosvětově rozšířený a tvoří cca až 45% veškerého CMS na webu. Jeho oblíbenost stoupá a to díky jeho intuitivnímu řešení pro SEO, vzhled a responsivitu. WordPress má ohromnou komunitu vývojářů a proto je pro něj dostupných obrovské množství pluginů.

WP Šablony

Pro WordPress je v nabídce nepřeberné možství šablon. Aby web dobře fungoval je výběr šablony důležitým krokem. Důležitý je optimální vzhled, obsah, rychlost i SEO. Mezi nejznámější patří např. DIVI, ELEMENTOR, ASTRA a další. My využíváme vlastní konfiguraci pluginů v kombinaci s DIVI šablonou. Pokud je potřeba něco upravit, je možné zasahovat do kódu pomocí předdefinovaných bloků pro CSS a tím se zajistí možnost pravidelných updatů. Šablona je tak stále bezpečná vůči možným útokům hackerů.

WP Pluginy

Stejně pro šablony i pro pluginy je důležité vybírat ty, které mají největší počet aktivních instalací. Tím si zaručíme že nedojde ke kolizi pluginu a tím pádem i pádu komponenty webu. Výběr pluginů je důležitý i z pohledu themat, aby kód korespondoval s aktivní šablonou. Kvalitní pluginy mohou být také placenou záležitostí a určitě se u nich vyplatí důkladný výběr.

WP aktualizace

Worpress je dobré pravidelně aktualizovat, aby jsme si zajistili dlouhotrvající podporu. Update se nabízí sám na základě vydaných bezpečnostních patchů od WP vývojářů. U pluginů a šablon jsou aktualizace řízeny na základě placené podpory při výběru jednotlivých komponent. Zajistíme vám pravidelný update wordpress webů i jednotlivých komponent v supportu 24/7.

Woocommerce

Potřebujete svůj vlastní e-shop a provozujete web na WordPressu. Nabízíme implementaci e-commerce řešení s možností na napojení na nejznámější dopravce (Balíkovna, PPL, Česká Pošta) a platební brány jako jsou (GOPAY, ČSOB a COMGATE). Woocommerce je moderní řešení pro menší podnikatele, kteří chtějí nabízet svoje služby online.

WP Webhosting

Při tvorbě webu vám nabídneme kvalitní služby z oblasti webhostingu a správy serverů. Každý WP web musí mít aktuální verzy programovacího jazyka PHP a databázových systémů jako MySQL nebo PHPmyadmin. V rámci webhostingu je i správa emailových schránek a několik dalších služeb. Které jsou v dnešní době již samozřejmostí.

Jak tvoříme WordPress weby

i

Analýza potřeb

Analyzujeme vaše potřeby a připravíme plán vývoje webu

Výběr vhodných pluginů

Na základě firemních procesů vybereme vhodné pluginy a upravíme šablonu na míru

Tvorba WordPress webu

Pro WordPress využíváme primárně framework DIVI, ale dokážeme i jiné řešení

U

Testování a předání

Vše důkladně otestujeme a předáváme k vaší kontrole