+420 603 852 080 novotnysoft@gmail.com

UX design

Grafické práce a UX design jsou nedílnou součástí vývoje webových stránek. Proto, aby byla grafika dokonalá, musíme dodržet několik zásad. Hlavním identifikátorem vaší společnosti je Logo a branding. Tyto dvě věci mohou z velké části ovlivnit možnost nákupu vašich služeb nebo produktů. Společnosti, které mají nezapomenutelnou značku, získávají důvěru u zákazníků mnohem snadněji.

Jak postupujeme

Analýza potřeb zákazníka

Prověříme vaše potřeby a navrhneme řešení

Výběr vhodné technologie

Na základě vašich potřeb a firemních procesů vybereme vhodné technologie

Tvorba webu

Pomocí moderních technologií vytvoříme webovou platformu na základě vašich potřeb

Testování a předání

Vše důkladně otestujeme a předáváme

Firemní logo

Logotyp je grafická značka reprezentující výrobek nebo firmu. Je jedním z nejdůležitějších prvků pro prezentaci v reklamě. Hezky graficky zpracované logo, může do určité míry ovlivnit návštěvnost stránek nebo poptávku po produktu. Logo by mělo být graficky i barevně sladěno s vaší firemní identitou.

Jednotný firemní styl

Corporate identity neboli jednotný firemní styl utváří celkový vizuální vzhled společnosti nebo výrobku. Proto by se tento vizuální styl měl odrážet i ve vašich webových stránkách. Úroveň a styl vaší identity do jisté míry ovlivňuje pohled vašich zákazníků na výrobky či služby.

User Experience Design

User Experience Design je sada zásad a technik pro uživatelsky přívětivé prostředí vašeho webu. Je vždy zaměřen na uživatele, tedy i na jejich potřeby a cíle. Dokážeme vám pomoci s návrhem jednotlivých stran tak, aby bylo vše přehledné a skvěle funkční.