Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na míru, které dají vašim zákazníkům jasný přehled o vašich produktech či značce. Nabízím funkční a přehledné řešení pro vaší webovou prezentaci. Přizpůsobte se modernímu světu a prezentujte veškeré svoje obchodní aktivity online. K tomu, aby tvorba webových stránek byla dokonalá, vede celá řada kroků.

Osobní i firemní webové stránky na míru. Prezentujte svoje obchodní aktivity online.

Plánování webových stránek

Jako první krok navrhnu základní funkcionalitu webových stránek. Důležité je, aby byla zajištěna jejich prvotřídní funkčnost a naprostá přehlednost. Spolu vybereme vhodnou doménu a webhosting. Každé webové stránky vyžadují různý výkon a je tedy důležité vybrat ty správné hodnoty.

Programování a kódování

Při vývoji jednotlivých komponent využívám moderní technologie jako JAVASCRIPT, HTML5, CSS3 a další. Snažím se svým zákazníkům nabídnout vhodné řešení přímo na míru, aby byla dokonale zajištěna jednotlivá simbióza komponent pro kvalitní chod webových stránek. Zajímají mě moderní frameworky jako jsou EXPRESS.JS a NODE.JS.

Tvorba webových stránek

Nasazení systému pro správu obsahu. Tato část procesu zajistí, aby byla dokonale zpracovaná přístupnost k obsahu webových stránek. Uživatel si tedy bude moci upravovat obsah sám pomocí CMS. Systém pro správu obsahu má uživatelsky přívětivé prostředí i pro méně zdatné uživatele.

Analýza a SEO optimalizace

Webové stránky ovšem nejsou nikdy kompletní pokud se neudělá důkladná SEO optimalizace a analýza obsahu. Stránky se vyvýjí a proto je nutno tuto část provádět i v budoucnosti života stránek. Optimalizace musí zajistit součinnost s webovými prohlížeči a mýt možnost udělat analýzu návštěvnosti stránek.

Responsivní webdesign

Responsivní webové stránky se přizpůsobí kterémukoliv zařízení. Jsou tedy vhodné pro mobilní telefony, tablety i klasické desktopové počítače. Dynamicky mění velikost, podle typu obrazovky. Snažím se svým klientům nabídnout takové řešení, které zvýší míru konverze a celkový provoz.

A/B Testování webu

Po nastavení CMS a spuštění všech důležitých pluginů, může začít část testování webu. Tato část může mít hodně fází podle rozsáhlosti projektu. Důležité je správně otestovat dynamické části webu, jako jsou formuláře, zakládání uživatelů, uživatelské role atd.

Jak při tvorbě webových stránek postupuji

l

Prověření potřeb zákazníka

Prověřím vaše potřeby a navrhnu vhodné řešení

l

Výběr vhodné technologie

Na základě vašich potřeb a firemních procesů vyberu vhodnou technologii

Tvorba webových stránek

Pomocí moderních technologií vytvořím webovou prezentaci

Testování a předání

Vše důkladně otestuji a předám k vaší kontrole

Rád pro vás navrhnu krásné a snadno použitelné webové stránky, které jsou funkční.Nesnažím se tvořit jen hezké weby. Rozumím všem aspektům úspěšného webu od návrhu přes vývoj webu a testování až po SEO a webhosting. Své služby přizpůsobuji klientům a požadavku projektu.

Všechny webové stránky které vyvíjím bezproblémů fungují i na mobilních zařízeních a tabletech. Responsivní design je pro mě hlavním aspektem pro bezproblémový chod webových stránek. V rámci procesu vývoje, kladu důraz na SEO optimalizaci, webhosting a správnou funkčnost všech komponent CMS.