Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu vám zajistí plnou kontrolu nad nabídkou vašich produktů. Prostřednictvím vhodného řešení, vám pomůžu proniknout do online světa obchodování. Navrnuji, vyvíjím a udržuji internetové obchody. Využijte mých znalostí a zkušeností pro podporu vašich obchodních procesů.

Obchodní potenciál e-shopu

U každého e-shopu je důležitá analýza obchodního potenciálu prodávaných produktů. Každé e-commerce řešení má několik faktorů, které je důležité dodržet. Jsou to například správný výběr řešení jako například Woocommerce, Prestashop a mnoho dalších. U větších projektů bývá nutné řešení na míru a proto je vstupní analýza nákladů ještě mnohem důležitější.

Tvorba e-shopu

Proto, aby se kompletní e-commerce řešení mohlo rozeběhnout. Je důležitým krokem integrace se stávajícími systémy. Jako jsou skladová řešení, účetní programy, firemní webové stránky a další faktory ovlivňující možnou výkonnost e-shopu. Jakmile jsou všechny tyto faktory sladěné a je připravený kompletní návrh řešení, můžeme začít s implementací.

Uživatelsky přívětivý vzhled

V dnešní době se moderní obchodování mnohem více integruje do mobilního světa. Návrh vzhledu, je důležitý pro přehlednost produktů, jednoduchost košíku a opakovaný nákup uživatele. Proto se při každém návrhu e-shopu zaměřujeme i primárně na mobilní část webu.

Webhosting

Při implementaci vám nabídnu kvalitní služby z oblasti webhostingu a správy serverů. Každý e-shop musí mít kvalitní odezvu na hardware, aby při větším nárůstu objednávek nedošlo ke kolizi systému. Aktuální verze programovacího jazyka a databázových systémů jako MySQL a PHPmyadmin jsou samozřejmostí.

A/B testování

Po nasazení jádra e-shopu přecházíme do fáze testování. Důležité je testování jednotlivých komponent a postupu objednávky až po expedici produktů. Komunikace s účetním oddělením je také nedílnou součástí po nasazení aplikace do provozu. Nekvalitní účetní transakce by mohli v systému udělat nemalé problémy.

Bezpečné a stabilní řešení

Mým cílem je zaručit vám moderní bezpečné a stabilní e-commerce řešení, které vám pomůže zvýšit vaše firemní obchodní procesy. Pravidelná měření návštěvnosti a dlohodobá spolupráce vám zaručí nekonečný přínos obchodních příležitostí.