+420 603 852 080 novotnysoft@gmail.com

Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu vám zajistí plnou kontrolu nad nabídkou vašich produktů. Prostřednictvím našich řešení, vám pomůžeme proniknout do online světa obchodování. Navrhujeme, vyvíjíme a udržujeme internetové obchody. Využijte našich znalostí a zkušeností pro podporu vašich obchodních procesů.

Jak postupujeme

Analýza potřeb zákazníka

Prověříme vaše potřeby a navrhneme řešení

Výběr vhodné technologie

Na základě vašich potřeb a firemních procesů vybereme vhodné technologie

Tvorba e-shopu

Pomocí moderních technologií vytvoříme webovou platformu na základě vašich potřeb

Testování a předání

Vše důkladně otestujeme a předáváme

Obchodní potenciál e-shopu

U každého e-shopu je důležitá analýza obchodního potenciálu prodávaných produktů. Každé e-commerce řešení má několik faktorů, které je důležité dodržet. Jsou to například správný výběr řešení jako například Woocommerce, Prestashop a mnoho dalších. U větších projektů bývá nutné řešení na míru a proto je vstupní analýza nákladů ještě mnohem důležitější.

Integrace se systémy

Proto, aby se kompletní řešení mohla rozeběhnout. Je důležitým krokem integrace se stávajícími systémy. Jako jsou skladová řešení, účetní programy, firemní webové stránky a další faktory ovlivňující možnou výkonnost e-shopu. Jakmile jsou všechny tyto faktory sladěné a je připravený kompletní návrh řešení, můžeme začít s implementací.

Uživatelsky přívětivý vzhled

V dnešní době se moderní obchodování mnohem více integruje do mobilního světa. Návrh vzhledu, je důležitý pro přehlednost produktů, jednoduchost košíku a opakovaný nákup uživatele. Proto se při každém návrhu e-shopu zaměřujeme i primárně na mobilní část webu.

Webhosting

Při implementaci vám nabídneme kvalitní služby z oblasti webhostingu a správy serverů. Každý e-shop musí mít kvalitní odezvu na hardware, aby při větším nárůstu objednávek nedošlo ke kolizi systému. Aktuální verze programovacího jazyka a databázových systémů jako MySQL a PHPmyadmin jsou samozřejmostí.

A/B testování

Po nasazení jádra e-shopu přecházíme do fáze testování. Důležité je testování jednotlivých komponent a postupu objednávky až po expedici produktů. Komunikace s účetním oddělením je také nedílnou součástí po nasazení aplikace do provozu. Nekvalitní účetní transakce by mohli v systému udělat nemalé problémy.

Bezpečné a stabilní řešení

Naším cílem je zaručit vám moderní bezpečné a stabilní e-commerce řešení, které vám pomůže zvýšit vaše firemní obchodní procesy. Pravidelná měření návštěvnosti a dlohodobá spolupráce vám zaručí nekonečný přínos obchodních příležitostí.