Vyberte stránku

Naše služby

Tvoříme webové stránky a firemní aplikace na míru, provedeme analýzu firemních procesů a nabídneme vám optimální řešení.

Co pro vás nejčastěji děláme

Tvorba webu

Tvorba webové aplikace dle vašich požadavků a služeb.

Redesign webu

Grafická změna starší webové aplikace na míru.

Aplikace na míru

Firemní interní aplikace pro zajištení služeb.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek, které dají vašim zákazníkům jasný přehled o vašich produktech či značce. Nabízíme funkční a přehledné řešení vaší webové prezentace. Přispůsobte se modernímu světu a prezentujte veškeré svoje obchodní aktivity online. K tomu, aby tvorba webových stránek byla dokonalá, vede celá řada kroků. Několika body vám přiblížíme, jak vaše webové stránky tvoříme.

Plánování a architektura webu

Jako první krok navrhneme základní funkcionalitu stránek. Důležité je, aby byla zajištěna jejich prvotřídní funkčnost a naprostá přehlednost. Vybereme vhodnou doménu a webhosting. Každé webové stránky vyžadují různý výkon a je tedy důležité vybrat ty správné hodnoty.

Programování a kódování

Při vývoji jednotlivých komponent využíváme moderní technologie jako PHP, Bootstrap, GIT, WordPress a další. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout řešení přímo na míru, aby byla dokonale zajištěna jednotlivá simbióza komponent pro kvalitní chod webových stránek.

Tvorba webových stránek

Nasazení systému pro správu obsahu. Tato část procesu zajistí, aby byla dokonale zpracovaná přístupnost k obsahu webových stránek. Uživatel si tedy bude moci upravovat obsah sám pomocí CMS. Systém pro správu obsahu má uživatelsky přívětivé prostředí i pro méně zdatné uživatele.

Analýza a SEO optimalizace

Webové stránky ovšem nejsou nikdy kompletní pokud se neudělá důkladná SEO optimalizace a analýza obsahu. Stránky se vyvýjí a proto je nutno tuto část provádět i v budoucnosti života stránek. Optimalizace musí zajistit součinnost s webovými prohlížeči a mýt možnost udělat analýzu návštěvnosti stránek.

Responsivní webdesign

Responsivní webové stránky se přizpůsobí kterémukoliv zařízení. Jsou tedy vhodné pro mobilní telefony, tablety i klasické desktopové počítače. Dynamicky mění velikost, podle typu obrazovky. Snažíme se svým klientům nabídnout takové řešení, které zvýší míru konverze a celkový provoz.

A/B Testování webu

Po nastavení CMS a spuštění všech důležitých pluginů, může začít část testování webu. Tato část může mít hodně fází podle rozsáhlosti projektu. Důležité je správně otestovat dynamické části webu, jako jsou formuláře, zakládání uživatelů, uživatelské role atd.

Webhosting a správa serverů

Ať už chcete vytvořit svůj osobní blog nebo si zřídit e-shop, je potřeba správně vybrat doménu a profesionální webhosting. Pomůžeme vám vybrat ten správný hosting na míru pro váš web. Efektivně zpracujeme vaše požadavky pro správu serveru 24 hodin 7 dní v týdnu tak, aby nebyla ohrožena vaše data a server byl vždy aktuální.

Výběr domény

V moderním světě internetu, kdy většina lidí vyhledává informace pomocí internetových vyhledávačů se vyplatí vytvořit doménu, která evokuje název vaší činnosti či firmy. Doména by měla být dobře zapamatovatelná a mít ideální počet znaků. Podle typu podnikání můžeme vybrat buď národní (.cz ) doménu nebo nadnárodní (.com).

Webhosting

Nejdůležitějším faktorem pro výběr webhostingu, je velikost webového prostoru podle GB dat. Velikost prostoru se bude lišit podle toho, jaký projekt máte v plánu realizovat. Pro jednoduchou správu souborů na straně serveru, by měl webhosting nabízet službu FTP nebo SFTP. Podpora hezkých URL a HTTPS, jsou dalšími parametry vhodnými pro vaše webové stránky.

Nastavení databáze

Pro pokročilejší uživatele budou také důležité parametry pro nastavení MYSQL databáze a PHP. Neomezený počet databází o celkovém prostoru pro databáze 1GB dat, by měl být v dnešní době již standardem. Výchozí znaková sada UTF-8 a vzdálená správa přes rozhraní phpMyAdmin je již také běžnou záležitostí. Při výběru verze PHP je třeba dbát na to, aby verze nebyla zastaralá a byla vhodně aktualizovaná.

Emaily na doméně

Pokud potřebujete zřídit emaily pro firemní účely, je ideálním řešením nastavení emailů v rámci webhostingu s koncovkou vaší příslušné domény. Emaily je možné nastavit do Microsoft Outlook nebo je spravovat přímo přes emailového klienta, který většina moderních webhostingových společností nabízí.

Zákaznická podpora 24/7

Všechny weby máme napojené do našeho bezpečnostního centra. Jakmile se něco stane, my to víme první a okamžitě jsme schopni řešit jakékoliv problémy z výpadkem, napadnutím či jinou kolizí. Měsíční reporty o stavu vašich aplikací jsou pro nás samozřejmostí.

Bezpečnost a aktualizace

Aktualizace nechte na nás! My vám budeme pravidelně kontrolovat verze vašich pluginů, jádra webu, programovacího jazyka a veškerá externí napojení. Kontrolujeme také rychlost načítání, návštěvnost a mnoho dalším externích služeb.

Tvorba E-shopu

Tvorba e-shopu vám zajistí plnou kontrolu nad nabídkou vašich produktů. Prostřednictvím našich řešení, vám pomůžeme proniknout do online světa obchodování. Navrhujeme, vyvíjíme a udržujeme internetové obchody. Využijte našich znalostí a zkušeností pro podporu vašich obchodních procesů.

Analýza potenciálu e-shopu

U každého e-shopu je důležitá analýza obchodního potenciálu prodávaných produktů. Každé e-commerce řešení má několik faktorů, které je důležité dodržet. Jsou to například správný výběr řešení jako jsou například Woocommerce, Prestashop a mnoho dalších. U větších projektů bývá nutné řešení na míru a proto je vstupní analýza nákladů ještě mnohem důležitější.

Integrace se systémy

Proto, aby se kompletní implementace řešení mohla rozeběhnout. Je důležitým krokem integrace se stávajícími systémy. Jako jsou skladová řešení, účetní programy, firemní webové stránky a další faktory ovlivňující možnou výkonnost e-shopu. Jakmile jsou všechny tyto faktory sladěné a je připravený kompletní návrh řešení, můžeme začít s implementací.

Uživatelsky přívětivý vzhled

V dnešní době se moderní obchodování mnohem více integruje do mobilního světa. Návrh vzhledu, je důležitý pro přehlednost produktů, jednoduchost košíku a opakovaný nákup uživatele. Proto se při každém návrhu e-shopu zaměřujeme i primárně na mobilní část webu.

Implementace na server

Při implementaci vám nabídneme kvalitní služby z oblasti webhostingu a správy serverů. Každý e-shop musí mít kvalitní odezvu na hardware, aby při větším nárůstu objednávek nedošlo ke kolizi systému. Aktuální verze programovacího jazyka a databázových systémů jako MySQL a PHPmyadmin jsou samozřejmostí.

A/B testování

Po nasazení jádra e-shopu přecházíme do fáze testování. Důležité je testování jednotlivých komponent a postupu objednávky až po expedici produktů. Komunikace s účetním oddělením je také nedílnou součástí po nasazení aplikace do provozu. Nekvalitní účetní transakce by mohli v systému udělat nemalé problémy.

Bezpečné a stabilní řešení

Naším cílem je zaručit vám moderní bezpečné a stabilní e-commerce řešení, které vám pomůže zvýšit vaše firemní obchodní procesy. Pravidelná měření návštěvnosti a dlohodobá spolupráce vám zaručí nekonečný přínos obchodních příležitostí.

UX Design

Grafické práce a UX design jsou nedílnou součástí vývoje webových stránek. Proto, aby byla grafika dokonalá, musíme dodržet několik zásad. Hlavním identifikátorem vaší společnosti je Logo a branding. Tyto dvě věci mohou z velké části ovlivnit možnost nákupu vašich služeb nebo produktů. Společnosti, které mají nezapomenutelnou značku, získávají důvěru u zákazníků mnohem snadněji.

Firemní logo

Logotyp je grafická značka reprezentující výrobek nebo firmu. Je jedním z nejdůležitějších prvků pro prezentaci v reklamě. Hezky graficky zpracované logo, může do určité míry ovlivnit návštěvnost stránek nebo poptávku po produktu. Logo by mělo být graficky i barevně sladěno s vaší firemní identitou.

Jednotný firemní styl

Corporate identity neboli jednotný firemní styl utváří celkový vizuální vzhled společnosti nebo výrobku. Proto by se tento vizuální styl měl odrážet i ve vašich webových stránkách. Úroveň a styl vaší identity do jisté míry ovlivňuje pohled vašich zákazníků na výrobky či služby.

User Experience Design

User Experience Design je sada zásad a technik pro uživatelsky přívětivé prostředí vašeho webu. Je vždy zaměřen na uživatele, tedy i na jejich potřeby a cíle. Dokážeme vám pomoci s návrhem jednotlivých stran tak, aby bylo vše přehledné a skvěle funkční.

Aplikace na míru

Potřebujete aplikaci na míru? Nabídneme vám vhodné řešení a technologie! Nabízíme konzultační hodiny i kompletní projektové řešení. Na řízení větších webových projektů je potřeba využít dobře sofistikované nástroje. Produkty, které nabízíme jsou ideální i pro velké vývojové týmy.

Projektové řízení

Každý vývojový tým potřebuje plánovat svoji práci a řídit jednotlivé požadavky. Důležitou součástí řízení je distribuce požadavků a vytváření sprintů. To vám zajistí správné naplánování úkolů v reálném čase a dotažení jednotlivých částí projektu do finální fáze. Každý vývojový tým má vlastní proces odesílání verzí softwaru neboli workflow.

Verzování kódu

Systém správy verzí většinou zpracovává data o tom, kdo a jakým způsobem upravil zdrojový kód. Výhodou těchto systémů je, že se můžete vrátit zpět ke starší verzi zdrojového kódu. Ideálním řešením jsou ditribuované systémy správy verzí. V těchto systémech si klient zrcadlí celý repozitář. To má tu výhodu, že pokud spadne server. Je možné obsah znovu nasadit od kteréhokoliv vývojáře.

GIT

Nejpoužívanějším distribuovaným systémem správy verzí je GIT. Distribuovaný znamená, že každý vývojář může mít kompletní zdrojový kód ve svém počítači. Může tedy pracovat na zdrojovém kódu, aniž by byl nucen být na firemní síti či připojen na vzdálený server. Git má vynikající podporu pro větvení (Branch), slučování (Merge) a přepisování historie úložiště, což vedlo k mnoha inovativním pracovním postupům.

Vzdálené repozitáře

Aby mohl vývojový tým spolupracovat na projektu, je potřeba mít nakonfigurovaný vzdálený repozitář umístěný na internetu. Mezi nejznámější vzdálené úložiště patří Github, Bitbucket, Gitlab a další. Takovýchto vzdálených repozitářů můžete mít na svém počítači několik a pracovat tedy na několika projektech vzájemně.

Projektová dokumentace

Každou verzi vašeho software je nutné dokonale zdokumentovat. Důležité je to z důvodu výměny vývojářů nebo dlouhodobé časové období, které může při nutnosti vrátit se ke starším verzím tvořit chyby. Vhodným nástrojem na dokumentaci projektového řízení je například Confluence.

Interakce úložišť

Pro zjednodušení práce vašich vývojářů se dělá celá spousta řešení. Pro interakci s několika GIT úložišti je ideální používat některý z moderních sofistikovaných klientů. Jedním takovým je například Sublime Merge nebo Sourcetree. Oba zvýrazňují syntaxy a přehledně zobrazují historii commitů.

Kontaktujte nás

2 + 15 =

Podjavorinské 14, Praha 4, 149 00