Programování

Potřebujete aplikaci na míru? Nabídnu vám vhodné řešení a technologie! Nabízím konzultační hodiny i kompletní projektové řešení. Na řízení větších webových projektů je potřeba využít dobře sofistikované nástroje. Produkty, které nabízím jsou ideální i pro větší vývojové týmy.

Programování

Nabízím programování webových stránek na míru. Zaměřuji se na programování pro menší podnikatele a firmy, pro které tvořím i webové aplikace za použití programovacích jazyků jako je Javascript a Typescript. Využívám také technologie jako je HTML, CSS, Bootstrap a SQL. Věnuji se také databázím a pro své klienty ukládám data do MySQL. Zajistím pro vás kompletní správu vaší webové prezentace či aplikace.

Projektové řízení

Každý vývojový tým potřebuje plánovat svoji práci a řídit jednotlivé požadavky. Důležitou součástí řízení je distribuce požadavků a vytváření sprintů. To vám zajistí správné naplánování úkolů v reálném čase a dotažení jednotlivých částí projektu do finální fáze. Každý vývojový tým má vlastní proces odesílání verzí softwaru neboli workflow.

GIT – verzování kódu

Nejpoužívanějším distribuovaným systémem správy verzí je GIT. Distribuovaný znamená, že každý vývojář může mít kompletní zdrojový kód ve svém počítači. Může tedy pracovat na zdrojovém kódu, aniž by byl nucen být na firemní síti či připojen na vzdálený server. V GITU si vývojář zrcadlí celý repozitář. To má tu výhodu, že pokud spadne server, je možné obsah znovu nasadit.

Vzdálené repozitáře

Aby mohl vývojový tým spolupracovat na projektu, je potřeba mít nakonfigurovaný vzdálený repozitář umístěný na internetu. Mezi nejznámější vzdálené úložiště patří Github, Bitbucket, Gitlab a další. Takovýchto vzdálených repozitářů můžete mít na svém počítači několik a pracovat tedy na několika projektech vzájemně.

Projektová dokumentace

Každou verzi vašeho software je nutné dokonale zdokumentovat. Důležité je to z důvodu výměny vývojářů nebo dlouhodobé časové období, které může při nutnosti vrátit se ke starším verzím tvořit chyby. Vhodným nástrojem na dokumentaci projektového řízení je například Confluence.

Jak vývoj aplikace na míru probíhá

l
1

Analýza firemních procesů

Prověřím vaše potřeby a navrhnu strukturu DB aplikace

2

Výběr vhodných technologií

Na základě vašich potřeb a firemních procesů vyberu vhodné technologie

3

Programování

Pomocí moderních technologií vytvořím aplikaci na míru na základě vašich potřeb

U
4

Testování a předání

Vše důkladně otestuji a předám k vaší kontrole